fbpx
piątek, 12 luty 2021 14:48

Budowa nowego Biura Głównego w Bajdach

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Biuro Inwest Profil w BajdachBiuro Inwest Profil w Bajdach

Mija rok od momentu, kiedy podjęliśmy się zadania wybudowania nowego, nowoczesnego, praktycznego biura w Bajdach - uroczej, malowniczej miejscowości. Przewidujemy, że budowa dobiegnie końca w lipcu 2021 roku. Jak przebiega proces wykonywania tej, bez dwóch zdań niełatwej, realizacji?

Czym się zajmujemy?

Naszą domeną jest przede wszystkim produkcja solidnych, trwałych, estetycznych drzwi, okien, ale również efektownych, przykuwających wzrok fasad oraz bram garażowych, w których stosujemy skuteczne, innowacyjne technologie. Wytwarzamy również rolety, które różnią się od siebie motywami, kolorystyką, wzornictwem, a także strukturą. Nasi Klienci chętnie po nie sięgają, ponieważ doskonale wpasowują się w niejedno wnętrze. To właśnie dzięki tej zalecie naszych produktów zyskaliśmy popularność wśród Konsumentów - projektujemy i produkujemy rzeczy nie tylko ładne, porządnie wykonane, z najwyższej jakości materiałów, ale też uniwersalne - dzięki temu spełniamy wymagania nawet najbardziej wymagających i wybrednych Klientów. Niezachwiana renoma, doświadczenie i profesjonalizm  w tych trzech słowach zawarta jest wyjątkowość naszej firmy.

Realizacja w Bajdach. Jak wygląda nasza praca?

Budowa nowego biura w Bajdach niezaprzeczalnie wymagała od nas, i w dalszym ciągu wymaga, wiele pomyślunku, trafnych inicjatyw, słusznych decyzji. Staraliśmy się dobraćśrodki i rozwiązania, które sprawią, że nasza praca będzie szybka, skuteczna, efektywna. Przyświecała nam  chęć maksymalizacja wydajności, która nie będzie szła w parze z utratą zadowalających, pożądanych efektów. Zewnętrzne ściany biura w pełni wykonaliśmy sami. W ten sposób mieliśmy pełną kontrolę nad procesem powstawania budynku - dołożyliśmy wszelkich starań, aby był on jak najsolidniej, najprecyzyjniej i najstaranniej wykonany.Żadna prowizorka nie wchodziła w grę. Momentalnie eliminowaliśmy i naprawialiśmy wszelkie, nawet najmniejsze niedociągnięcia.

 

W przypadku fasady postawiliśmy na innowacyjny, ale też zaufany, system MC Wall.

 

Co go wyróżnia? 

 

  • Pozwala na projektowanie nowoczesnych ścian, 
  • Bogata gama listew maskujących pozwala na uzyskanie urozmaiconych efektów wizualnych dla ściany osłonowej, 
  • Jest przeznaczony do projektowania ścian o kształtach prostych oraz złożonych, 

 

Naszym kolejnym wyborem były szyby barwione w masie PrivaBlue, dające wdzięczny, nietypowy efekt. Z kolei między fasadą, piętrem oraz nad fasadami zastosowaliśmy płyty kompozytowe, białe i szare. Po lewej stronie do fasady zostały dokręcone aluminiowe osłony przeciwsłoneczne. Dlaczego na nie postawiliśmy? Odpowiedź jest banalnie prosta. W ten sposób niezaprzeczalnie zwiększyliśmy komfort i wygodę, jaki będą odczuwać osoby korzystające z budynku. 

 

Zastanawiasz się, co znajduje się wewnątrz naszego biura w Bajdach? Wewnątrz znajdzie się chociażby salon wystawowy, stworzony z myślą o naszych przyszłych Klientach, biura handlowe oraz biura właścicieli. Oprócz tego, zaplanowane są sekretariat, dział kadr oraz dział księgowości. 

 

Efekty naszej pracy będzie można zaobserwować już (o czym wspomnieliśmy powyżej) w lipcu bieżącego roku.