fbpx

Aktualności Inwest Profil

Nowoczesne okna PCV - rodzaje, zalety, parametry, wykonanie

Nowoczesne okna PCV, ze względu na swoją estetykę oraz parametry użytkowe w ostatnich latach cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów. Są nie tylko szczelne, ale również utrzymanie ich w czystości jest łatwe i nie zajmuje zbyt wiele czasu. Dodatkowym atutem okien PCV jest ich cena - znacznie niższa niż w przypadku okien aluminiowych czy drewnianych.

Jak skonstruowane są okna z PCV?

Fasady aluminiowe w galerii Portius Krosno

Jakiś czas temu gruntowną odnowę przeszła galeria Portius w Krośnie. Z pomocą naszej firmy, otwarcia doczekała się wreszcie nowa część budynku, dzięki której skorzystać można z pełnego zestawu niedostępnych wcześniej usług. Warto poznać je wszystkie! Z dniem rozchylenia drzwi wejściowych, wysiłek naszej pracy został wynagrodzony a my zapraszamy do sprawdzenia efektów.

poniedziałek, 26 kwiecień 2021 11:00

Realizacja ślusarki aluminiowej w Szklane Lniane

Realizacja ślusarki aluminiowej w Szklane Lniane

Realizacja ślusarki aluminiowej w Szklane Lniane - Okna drzwi aluminiowe Krosno.

Nie bez powodu ślusarka aluminiowa doceniana jest zwłaszcza w obiektach użyteczności publicznej oraz przemysłowych. Dowodem na to jest nasz najświeższy projekt, do którego realizacji dorzuciliśmy swoje 5 groszy. Mowa o innowacyjnym projekcie budowy Centrum Konferencyjnego "Szklane Lniane" w Korczynie położonym w województwie podkarpackim. Niedawno zakończyliśmy bowiem swoje prace nad budową tego przedsięwzięcia, z czego jesteśmy niezmiernie zadowoleni.

Okna Przesuwne Synego Slide - Nowa lekkość otwierania

Panorama za oknem.

Któż z nas nie marzył o pięknym widoku za dużym przeszklonym oknem, przez które wpadają pierwsze promienie słońca o poranku i budzą nas wraz ze śpiewem ptaków? Twoje marzenia o takim widoku już wkrótce mogą się ziścić. Okna przesuwne Synego Slide to pierwszy krok do ich spełnienia. Zapraszamy Cię do zapoznania z naszą ofertą okien przesuwnych.

czwartek, 18 marzec 2021 12:56

Rolety zewnętrzne - zalety i rodzaje

Rolety zewnętrzne - zalety i rodzaje

Niejeden właściciel domu, niezależnie czy mowa tu o budynku jednorodzinnym czy o budynku zrealizowanym w innej zabudowie, z pewnością niejednokrotnie zastanawia się, czy warto zainwestować w rolety zewnętrzne.

czwartek, 18 marzec 2021 12:45

Drzwi przesuwne, na co zwrócić uwagę?

Drzwi przesuwne, na co zwrócić uwagę?

Zalety drzwi przesuwnych

Drzwi przesuwne mają szereg zalet - oryginalny wygląd, pozwalają na zaoszczędzenie miejsca i optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. To efektowny i funkcjonalny element wyposażenia wnętrz.

czwartek, 04 marzec 2021 14:10

Okna energooszczędne jakie wybrać ?

Okna energooszczędne jakie wybrać ?

Jakie okna energooszczędne wybrać i dlaczego warto się na nie zdecydować?

Wszyscy wiemy o tym doskonale, że z roku na rok ceny prądu nieubłaganie rosną. Z racji tego wiele gospodarstw domowych podejmuje działania termomodernizacyjne tworząc dom energooszczędny.

wtorek, 16 luty 2021 10:40

Okna antywłamaniowe PCV w klasie RC3

Okna antywłamaniowe PCV w klasie RC3

Aż 4 na 5 wszystkich dokonywanych włamań ma miejsce przez zbyt łatwo dostępne okna i drzwi. Z tego powodu producenci stolarki okiennej dokładają coraz większych starań, aby zabezpieczać swoich klientów i zapewniać im możliwie największą odporność przed niepożądanymi osobami trzecimi, chcącymi dostać się do domu.

piątek, 12 luty 2021 14:48

Budowa nowego Biura Głównego w Bajdach

Biuro Inwest Profil w Bajdach

Mija rok od momentu, kiedy podjęliśmy się zadania wybudowania nowego, nowoczesnego, praktycznego biura w Bajdach - uroczej, malowniczej miejscowości. Przewidujemy, że budowa dobiegnie końca w lipcu 2021 roku. Jak przebiega proces wykonywania tej, bez dwóch zdań niełatwej, realizacji?

Czym się zajmujemy?